Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

salutare - primul forumist:P

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 salutare - primul forumist:P la data de Sam Feb 07, 2009 8:42 pm

buna sunt George si se pare ca sunt primul forumist:P... cred ca sunt printre primii care au aflat de competitia lansata de voi pentru ca sunt la curent cu tot ceea ce faceti voi! Vreau sa va felicit si sa va urez mult mult succes in programele derulate de voi pentru ca aduceti cinste Romaniei si acest lucru nu poate decat sa ma bucure si sa ma faca sa fiu mandru ca sunt roman si ca unii dintre compatriotii mei vor sa realizeze un zbor suborbital si sa trimita o sonda pe Luna!

ideea lansarii concursului mi se pare geniala! prea putin se face in Romanai cu privire la aeromodelism sau rachetomodelism si prea putini tineri sunt atrasi in aceste domenii. V-as propune sa mediatizati mai mult concursul, la radio sau la TV si de ce nu, sa trimiteti o instiintare si la inspectoratele scolare judetene, pentru a atrage mai multi competitori....

Cam atat pentru inceput!

Vezi profilul utilizatorului

2 Bine ai venit! la data de Lun Feb 09, 2009 4:10 pm

Admin

Admin
George,

In primul rand, multumim pentru interesul aratat fata de activitatiile organizatiei noastre. Din pacate, comunicatele trimise de noi in mass-media scrisa si vorbita, se pare ca nu sunt asa interesante ca stirile mondene. Speram sa afle despre initiativa cat mai multi copii si, desigur, sa aiba curajul de a participa. Te asteptam si cu alte comentarii, intrebari, vis-a-vis de competitie, in calitate de comentator, participant sau tutore.

Cu stima,
Georgiana
Echipa ARCA

Vezi profilul utilizatorului http://competitiazece.wikiforum.ro

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum